Rehabilitacja kardiologiczna

Osoby, które przeszły zawał serca są często poddawane rehabilitacji kardiologicznej, która stanowi jeden z najważniejszych działań służących powrotowi do zdrowia. Prof. Wojciech Drygas opowiada na czym polega taka rehabilitacja oraz co się z nią wiąże

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce Betaloc jednym z częstych działań niepożądanych po zażyciu leku są właśnie bóle lub zawroty głowy. Objawy te mogą wystąpić u mniej niż 1 na 10 osób.

Oprócz tego do częstych skutków ubocznych leku zaliczyć można: kołatanie serca, bóle brzucha, zaparcia, biegunki, duszność wysiłkową, zmiany ciśnienia, nudności oraz zimne ręce i stopy. Bardzo często pacjenci przyjmujący lek Betaloc odczuwają również zmęczenie.

Więcej informacji na temat leku Betaloc znaleźć można w jednym z naszych artykułów, który dostępny jest pod adresem: https://portal.abczdrowie.pl/betaloc-charakterystyka-dawkowanie-wskazania-przeciwwskazania-skutki-uboczne. Opisane tam zostały nie tylko skutki uboczne, ale również dawkowanie, wskazania oraz przeciwwskazania.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty