EKG wysiłkowe u 20-latka

Witam miałem dziś robione ekg wysiłkowe dotarłem do 4 etapu bo osiągnąłem max tętno WNIOSKI próba kliniczna ujemna ekg ujemne czy to znaczy że jestem w pełni zdrów bo lekarz ze mną nie rozmawiał tylko wykonał badania i napisał wnioski , dodam że raporcie odcinka st są plusy i minus najwyższy 7,2 najniższy minus -3,7 ktoś mi powie jak to interpretować co to znaczy ? czy jak lekarz naspiał ujemne to znaczy że już to obejrzał i nie mam tam nic niepokojącego , wizyta była prywatnie

Aleksander Ropielewski

Ujemna próba oznacza brak cech niedokrwienia lub wystąpienia zaburzeń pracy serca w odpowiedzi na wysiłek. Jest to wynik prawidłowy i nie ma powodu do niepokoju.