Endometrium częściowo z cechami proliferacji, częściowo z cechami zaniku

Dzien dobry, Otrzymałam wynik badania, opis jest taki: endometrium częściowo z cechami proliferacji, (z OM 8 dz., c), częściowo z cechami zaniku, z drobnymi ogniskami atypii w gruczołach (jama macicy) Co to oznacza? Czy mam się spieszyć z wizytą u lekarza? Dodam że mam 54 lata. Dziękuję za odpowiedź

Najważniejsze, żeby do swojego lekarz dotrzeć niekoniecznie się śpiesząc :) A tak na poważnie to oczywiście powinna Pani udać się do swojego ginekologa celem ustalenia dalszego postępowania. Pozdrawiam