Epiduo i Normaclin na leczenie trądzikowe

Witam. W wieku 22 lat dostałam trądzik, z tak wielkim problemem nie zmagałam się w okresie dojrzewania nawet. Jestem pod opieką dermatologa. Zażywam Tetrarysal, stosuję krem Epiduo i Normaclin. Ku mojej uciesze jest znaczna poprawa. Antybiotyk stosuję już 4 miesiąc. Moje pytanie: czytałam, że po odstawieniu TEGO antybiotyku trądzik wraca podwójnie, to prawda? Czy dermatolog przepisze mi dalszą kurację? Mogłabym wiedzieć coś więcej na temat Tetrarysalu?Ile trwa kuracja? Proszę o wyczerpującą odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość kuracji zależy od wielu czynników. Istnieje możliwość nawrotu problemu po odstawieniu leku. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.