Stosowanie Epiduo na trądzik na linii żuchwy

Dermatolog przepisała mi epiduo na trądzik, mam pełno zaskórników na linii żuchwy. Czy mogę używać na przemian jedna noc epiduo, druga nic krem z 9% azeloglicyna, 1,2% kwasy salicylowego i 4,5 niacynamid? Czy nie będzie podrażnienia jeśli będę je stosować na przemian? A może mogę nakładać co noc epiduo a po pół godziny krem z azeloglicyna?

Na epiduo jak nałoży się krem to nie będzie on działał tak jak powinien