Epizod z obfitą biegunką

Dzien dobry, w listopadzie 2015 miałam epizod z obfita, jaskrawo żółta i cuchnąca biegunka. Biegunka pojawiła sie rano, i wieczorem. To był jednorazowy przypadek. Do tego w tym okresie łapał mnie nagle kłujący bol pod prawym żebrem. Bol taki trwał chwile za kazdym razem. Od poczatku tego roku nie mam juz zadnych dolegliwości, ani bólu brzucha, ani biegunek. Nie diagnozowalam tego u lekarza. Mam sie martwić ? To cos groźnego, czy jednorazowej biegunki nie trzeba badać ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest jakiś związek z pokarmem? proponuje przy powtorzenie objawow zglosci się do lekarza rodzinnego.