Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Erosio glandularis et cystica epidermisat .

Miałam robiony zabieg Konizacja po tym zabiegu moja mama odebrała wynik erosio glandularis et cystica epidermisat . nie moge zgłosic sie na kontrole do pana doktora który prowadzi leczenie poniewaz jestem teraz za granica i nie wiem kiedy przyjade do polski.Czy ja jeszcze powinnam miec cos robione.Pan doktor widział wynik i powiedział ze jest wszystko w porzadku czy ja miałam te torbiele usuniete przy tym zabiegu? wiem tylko ze cos było robione z nadżerką pobrany wycinek do badania .
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Wynik określa występowanie w wyciętej części szyjki macicy: nadżerki gruczołowej i torbieli naskórkowych. Nic niepokojącego, głównie związanego ze zwyrodnieniem tej części szyjki macicy i przewlekłym stanem zapalnym. Te zmiany zostały usunięte w czasie konizacji.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Witam , proszę na spokojnie skontaktować się telef. z lekarzem , który wykonał zabieg!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy