Ezotyny obecne w moczu

Robiłam dzisiaj badania wstępne do pracy i wyszły źle. Mocz: obecne ezotyny, leukocyty 7-13-22, erytrocyty 0-1-2, krew; mo 0,2, rdw 17,2, mpv 7,8, pdw 18,4.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki badania moczu mogą sugerować zakażenie układu moczowego, zwłaszcza, jeśli w osadzie obecne są bakterie. Mogą być również wynikiem innego, toczącego się stanu zapalnego w obrębie układu moczowego.

Wyniki morfologii krwi w zakresie przedstawionych w pytaniu parametrów nie są niepokojace, jeśli pozostałe parametry morfologii krwi mieszczą się w normach.

Doradzam wizytę u lekarza, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbadania Pani oraz oceny pełnych wyników badań.

Pozdrawiam