Fale zwrotne w zastawce mitralnej

fale zwrotne w zastawce mitralnej I/II° trójdzielnej 0/I° płucnej I/II° Opis badania graniczna wielkość lewego przedsionka wielkość pozostałych jam serca oraz grubość ścian komory lewej w granicach normy czynność skurczowo-rozkurczowa komory lewej prawidłowa zastawki serca strukturalnie i czynnościowo bez istotnych zmian (łagodne fale zwrotne do lewego przedsionka i prawej komory) Czy z moim sercem wszystko jest w porządku? Przez ostanie 6 m. serce szaleje a lekarze twierdzą że nic mi nie jest

Lek. Tomasz Budlewski

W badaniu echokardiograficznym stwierdzono jedynie łagodne fale zwrotne. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc coś więcej powiedzieć. A czy był wykonywany Holter EKG? Proponuję udać się do lekarza kardiologa i kierować się jego zaleceniami.