Fibromatoza rozcięgna podeszwowego
Po badaniu USG guzka na podeszwie stopy lekarz stwierdził fibromatozę rozcięgna podeszwowego. Jednak diagnoza wymaga jeszcze potwierdzenia rezonansem, lecz termin oczekiwania kilkumiesięczny. Proszę o jakieś informacje na temat tej choroby, sposoby leczenia i rokowanie.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Sadze iż warto jest udac sie domlekarza zlecającego rezonans z prośba o dopisek pilne i wtedy badanie powinno być wykonane wczesniej, jeżeli jest takie podjerzenie.