Fibromatoza rozcięgna podeszwowego

Po badaniu USG guzka na podeszwie stopy lekarz stwierdził fibromatozę rozcięgna podeszwowego. Jednak diagnoza wymaga jeszcze potwierdzenia rezonansem, lecz termin oczekiwania kilkumiesięczny. Proszę o jakieś informacje na temat tej choroby, sposoby leczenia i rokowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze iż warto jest udac sie domlekarza zlecającego rezonans z prośba o dopisek pilne i wtedy badanie powinno być wykonane wczesniej, jeżeli jest takie podjerzenie.