Filtr przeciwko UV a jasna cera

Chciałabym dowiedzieć się jaki SPF będzie dla mnie najodpowiedniejszy na wyjazd na Węgry. Będę tam przez 4 dni, ale chciałabym przywieźć ładną opaleniznę. Chcę zastosować możliwie najniższy SPF, żeby jak najbardziej się opalić, ale żeby skóra nie zrobiła się czerwona. Generalnie mam skórę jasną (nie bladą), ale już delikatnie muśniętą słońcem. Nie będę leżeć na plaży, tylko zwiedzać, wchodzić do budynków, więc nie będę przez cały dzień w słońcu.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej nie niższy niz 30, jesli nie będzie PAni leżeć na słońcu można zastosowac 20, ale tak naprawdę nie powinno sie stosowac filtrów niższych niz 30