Fizjologiczna lordoza pogłębiona z zaznaczonym przodozmykiem

witam.Prosze o wyjasnienie opisu;Fizjologiczna lardoza poglebiona z zaznaczonym przodozmykiem kregu L5.Lekka esowata skolioza odc.Th-L-S.Zwezenie w tylnym odc.przestrzeni m-kreg.L5-S1,z zageszczeniem utkania kostnego ok.przylegajacych krawedzi trzonow i wyrostkow staw.kreg.Z gory dziekuje

Piotr Pilarski

Opis wskazuje na skrzywienie kręgosłupa. Sugeruję wizytę u ortopedy. Możliwe, że konieczne będzie zastosowanie fizjoterapii.

Pozdrawiam.