Pogłębiona kyfoza i prawostronna skolioza
Co .oznacza poglebiona kyfoza,prawostronna skolioza z rotacja trzonow.Wielopoziomowe zwezenia przestrzeni miedzykregowych,osteofitoza krawedzi trzonow kregow z tworzeniem bocznych mostow kostnych.Cechy zmian zwyrodnieniowych w stawach zebrowo poprzecznych.To jest RTG kregoslupa piersiowego.Czy to sie leczy mam65 lat i bole w mostku,ktore nie sa od serca.Do jakiego specjalisty sie z tym udac?Prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje.

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Leczeniem jest zwykle fizjoterapia oraz leczenie przeciwbólowe. W przypadkach mocno nasilonych rozważyć można zabieg operacyjny. Sugeruję skontaktować się z neurochirurgiem lub ortopedą.