Fobia społeczna a problem ze znalezieniem pracy

Witam! pisze z Radomia, na chwilę obecną mnie dołuje fakt, iż nie mogę znaleźć pracy, ehhh te trzęsące się ręce zawsze dziwnie sie czułam z tym pracując a raczej będąc na stażu pracujc w biurze stowarzyszenia oraz na świetlicy.na nerwicę lękową leczę się od postawienia diagnozy od 7 lat niestety tak.A najpierw była ta fobia społeczna więc brałam lek xetanor dość długo z jakiś (rok), pozniej paroksetyna gdzie ciągle mnie mdliło chodziłam kołowata mdliło mnie śpiąca nieprzytomna zupełnie tragedia

Leki nie są podstawą dla terapii fobii, a z pewnośćią nie są metodą jedyną! Proszę podjąć psychoterapię, która zajmie się źródłem pani problemu a dzięki temu pozwoli go przepracować i się pozbyć. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,
gorąco polecam udanie się na psychoterapię, która jest podstawową formą pracy z zaburzeniami lękowymi. Czasem dopiero połączenie leków i terapii psychologicznej daje satysfakcjonujące rezultaty. Polecam szczególnie psychoterapię poznawczo-behawioralną, która jest niezwykle skuteczna w pracy z lękiem. Może pani poczytać o tej formie terapii np tutaj: http://poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki