Fragment łączno-tkankowego podścieliska z przekrojami

Witam mam 27 lat wlasnie przeszlam operacje perforacja wrzodu odzwiernika szara tkanka wym 5x5x4cm dzis odebralam wyniki histopatologiczne i rozpoznanie jest takie fragment locznotkankowego podscieliska z przekrojami przez livzme nsczynie krwionosne na powierzchni ktorego widac matrwiczo-zapalne zmienione tkanku obrax histologiczny odpowiada rozpoznaniu ulcus prosze o pomoc co to oznacza

Tzn był to wrzód trawienny, czyli nie nowowtwór, którego jak podejrzewam Pani się obawia. Radzę konsultację u gastrologa i zastosować się do jego zaleceń dietetycznych i oczywiście zaprzestanie palenia, jesli to Pani dotyczyło.