Fundoplikacja a obecność Helicobacter

Witam ponownie. Mam jeszcze 1 pytanie: Podczas gastroskopii wykryto u mnie helikobakter. Przez 10 dni brałam Ospamox 2x1, Metronidazol 2x2 , Controloc 2x1, , Enterol 1x1 . Biorę też Zirid 3x1 tabletce, gdyż prawdopodobnie nastąpiło uszkodzenie nerwu błędnego podczas fundoplikacji. Za 2 tygodnie mam mieć badanie kału. Proszę o pomoc. Jak pozbyć się tej bakterii?

Aleksander Ropielewski

Stosowane obecnie leczenie jest odpowiednie i powinno spowodować wyleczenie zakażenia. NIe ma konieczności stosowania innej terapii, a jedynie poczekać na zakończenie prowadzonej obecnie.