Galaretowata wydzielina z pochwy i zgaga

Witam. Mam pytanie na które nie umiem znależć odpowiedzi. Mianowicie od kilku dni mam zgagę straszną i nic mi nie pomaga. Dziś zobaczyłam,że mam galaretowatą białą bezwonną wydzielinę z pochwy. Okres miałam 2 tygodnie temu przez 2 dni tylko. Czy to może być ciąża

Lek. Katarzyna Szymczak

Mało prawdopodobne, aby wymienione przez Panią objawy świadczyły o ciąży. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam