Gastritis chronica activa corporis probabiliter refluxiva

Dzień dobry, mam rozpoznanie gastritis chronica activa corporis probabiliter refluxiva. Przez pół roku mam brać polprazol. Lekarz nie kazał mi tez przyjść na kontrolę. Polprazol biorę juz 4 miesiące, niedawno znów trochę bolał mnie żołądek. Chciałabym się upewnić, że ta dolegliwość leczona jest własnie w taki sposób - polprazolem (lub jego odpowiednikami) i co powinnam zrobić po pół roku, czy mogę mieć pewność, że jestem wyleczona? Pozdrawiam Maja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po ukończeniu terapii proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.