Gastritis chronica w wyniku badania histopatologicznego 24-letniej osoby

Witam, w związku z tym, że nie mam kiedy zgłosić sie do lekarza z wynikami mógłbym prosić o komentarz do wyniku badania histopatologicznego? Gastritis chronica minoris gradus (alergica) [M-40000] ( rozproszone eozynofile, histiocyty, plazmocyty w nacieku podścieliska). Makroskopowo: But.1 (wyc. 1-2). Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

przewlekłe zapalenie błony sluzowej żoładka małego stopnia (alergiczne)