Gdzie mam szukać przyczyny tych dolegliwości?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z ciągłym zmęczeniem, ze snem, bólami pleców, nadmierną potliwością w ciągu dnia bez jakiegokolwiek wysiłku, drobnymi infekcjami. Miałem robione sporą liczbę badań krwi, rtg, usg, wszystkie wyniki badań znakomite oprócz wapnia które jest nieznacznie w nadmiarze - 10,54 mg/dl ref. 8,60-10,00 i niedoboru wit. 25(OH)D - 22,00 ng/ml ref. 0-25 niedobór. Po pewnym okresie miałem powtarzany wapń i wit. D wyniki są takie same, dodam że nie stosuje żadnej suplementacji wapnia i innych rzeczy, specjalnie też nie spożywam dużo nabiału. Dziwne jest również to że jest okres wakacyjny gdzie jest dużo słońca którego nie unikam. Lekarz który mnie prowadził powiedział że nie zna przyczyn dolegliwości, dziwi się również wynikami wapnia i wit. D , stwierdza że nie ma potrzeby suplementować wit. D która tylko podniesie jeszcze bardziej wapń. Proszę o odpowiedź.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza z wynikami wszystkich wykonanych badań, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.