Gdzie można kupić Debecylinę?

Moja odpowiedź dotyczy zapytania gdzie mogę kupić debecylinę (chodzi mi o strony www tych aptek). Mieszkam w województwie lubelsim, ale w żadnej pobliskiej aptece tego leku nie ma. Bardzo proszę o przesłanie mi adresów www aptek i hurtowni farmaceutycznych gdzie można kupić bądź zamówić ten lek z Polski

Witam! Debecylina jest lekiem wydawanym jedynie na receptę ze ścisłych wskazań lekarskich. W przypadku gdy żadna z pobliskich aptek nie może sprowadzić leku proponuję skontaktować się z lekarzem który wystawił receptę. Być może rozwiązaniem będzie zamiana Debecyliny na inny, szerzej dostępny rodzaj penicyliny.