Gdzie można sprawdzić szwy chirurgiczne małego dziecka po operacji?

Witam moje 4 miesięczne dziecko miało operacje serduszka 3 miesiące temu w Poznaniu ja mieszkam w Kościanie. Chirurg w Poznaniu wyjął wszystkie szwy, ale niedawno zauważyłam że jeden szew się pokazał spod skóry i zauważyłam że koło szwu pokazało się zaczerwienienie i chciałam się dowiedzieć czy chirurg tu gdzie mieszkam może zobaczyć czy się nic nie dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze może ale najlepiej udać się do ośrodka gdzie wykonywano zabieg