Gdzie się udać z tymi problemami skórnymi?

z tego co czytam, mam łojotok skóry na twarzy. mam 19 lat, stosuje świadomą pielęgnacje - dwuetapowe oczyszczanie, tonik, krem nawilżający, pije dużo wody. po 10 minutach od umycia twarzy moja skóra już się mocno świeci, jest tłusta i lepka. co mam zrobić? badania hormonalne? wybrać się do endokrynologa? do dermatologa? co lekarz może mi zalecić? jakieś leki? dodam, że nie jest to tłusta cera, bo wiele o tym czytałam. zmagam się z tym od jakiś 2 lat. okres mam regularnie, nie biorę żadnych leków.

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.