Gdzie sprawdzić czy mam boreliozę?

Witam ostatno wlasnie natknelam sie na temat boleriozy ,i sadze ze wszystkie objawy u mnie na na wskazuja poniewaz ,w roku 2006 zostalam ukoszona przez kleszcza mialam dosc duzy rumien i trafilam do szpitala zaraz po ukoszeniu w ten sam dzien ,poniewaz w szpitalu wyniki nie wskazywaly na obecnosc boleriozy ,bo byl ujemny ,uspilo to moje obawy ,ale jak wspomne jakie byly moje objawy i obecne dolegliwosci moze byc przyczyna ,jakie badanie musze wykonac ? czy wykaze po tylu latach?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą chorób zakaźnych, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.