Gdzie szukać pomocy przy moich objawach?

Witam, Od dziecka mam tendencję do omdleń, zawrotów głowy. Całkowicie przytomność straciłam dwa razy - ostatni raz 1,5 tygodnia temu. Upadając uderzyłam dwukrotnie głową. Była karetka, potem SOR - w związku z objawami takimi jak: ból głowy, nudności, zawroty głowy, zaburzenia widzenia. Po wielu godzinach spędzenia na SOR zostałam wypisana - nie był to wstrząs mózgu. Objawy są do tej pory, ale w mniejszym stopniu. Kilka dni temu znowu prawie zasłabłam, tym razem zdążyłam usiąść. Czuje się bardzo słabo, boli mnie też kart, a od wczoraj doszedł ból mięśni/stawów. Najbardziej odczuwam ból w karku, kolanach i kości dłoni/nadgarstków - ból nie jest spowodowany upadkiem sprzed 1.5 tygodnia. Robiłam pół roku temu EEG i rezonans głowy - jest okej. Ostatnie badania krwi z sprzed dwóch dni są jest - wszystkie w normie oprócz ALT - wynik wyszedł = 61 (norma do 30). nie wiem gdzie szukać pomocy. Jestem kierowana od neurologa, do kardiologa, po laryngologa i okulistę. W ubiegłym roku przeszłam kardiologiczne badania (ekg, holter) - wyszło ok. Proszę o pomoc.

Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Jaki nastrój, sen, emocje?? Czy właściwa dieta, regularne posiłki ?? . Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.