Gdzie w Polsce można skonsultować wyniki badań w sprawie wady genetycznej dziecka?

Witam! Mam w rodzinie dziecko 8 miesięczne urodzone w Anglii (Bedford) , u którego stwierdzono wadę serca, nerek i dodatkowo wadę genetyczną (do dzisiaj nie ma informacji na temat jaka to jest wada). Lekarze z kliniki w Londynie twierdzą, że z takim przypadkiem jeszcze się nie spotkali i nie potrafią tej wady zakwalifikować do żadnej istniejącej choroby. Z Marysią było bardzo źle, ale widzimy poprawę. Proszę o pomoc i informację gdzie można w Polsce ,najlepiej skonsultować wyniki badań.

w poradni genetycznej , są one w każdym dużym mieście , niektóre badania są płatne a część opłaca NFZ jeśli dziecko ma polskie obywatelstwo.