Gęsta wydzielina z pochwy po połogu a zakażenie paciorkowcem

Po zakończonym połogu w dalszym ciągu borykam się z zieloną gęstą wydzieloną z pochwy. Trwa to już rok. Ginekolog zrobił posiew i okazało się, że to paciorkowiec. Czy nie wyleczony paciorkowiec w pochwie ma wpływ na moje zachorowanie na zatoki przynosowe i towarzyszący kaszel z gęstą wydzieliną? Dodatkowo zaraziłam córkę(kaszel, mocno czerwone gardło)bierze Hiconcil.Jak się skutecznie leczyć aby nie zarażać córki. Od dwóch dni biorę Duomox 2x1g a choruje od tyg. Straciłam węch i smak.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.