Śluzowata, gęsta wydzielina z pochwy a nieregularne cykle

Dzień dobry, mam nieregularne i obfite miesiączki. Do tego często między miesiączkami mam śluzowatą, gęstą przezroczystą lub żółtawą/białawą wydzielinę. Czy coś jest nie tak? Nie mam czasu, niestety aktualnie, udać się do ginekologa.

Witam,
bez wizyty u ginekologa nie da się nic zaradzić.
Konieczne będą badania laboratoryjne (TSH, PRL) oraz hormony płciowe a także możliwe włączenie antykoncepcji celem regulacji cyklu.