Gęsta wydzielina w połowie cyklu

Witam. Mam od kilku miesięcy problem iż w połowie cyklu mam przez trzy dni wydzielinę bardzo gęstą, białą grudkowatą czasami z domieszką krwi a potem już wszystko jest ok. Robiłam badania i cytologię mam 1, byłam u ginekolog i nic nie widziała. Czy taka wydzielina to normalne. Mam 40 lat ale jeszcze chcę mieć dziecko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się grudkowej wydzieliny może wskazywać na infekcję grzybiczą. Wskazana jest wizyta kontrolna u ginekologa.