Żółtawa wydzielina z pochwy a możliwe przyczyny

Mam mleczną(białawą),czasem żółtawą wydzielinę z pochwy o konsystencji jakby maści,nie jest rzadka, nie jest bardzo gęsta,nie ciągnie się.Po wyschnięciu na bieliznie przypomina krochmal. Ma delikatny zapach.W czasie owulacji jest bezbarwna czy jest to normalna wydzielina czy upławy?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to typowa dla Pani wydzielina, to jest ona najpewniej fizjologiczna. Jeżeli zmianę zauważyła Pani w ostatnim czasie to raczej sugeruje to infekcję. Bez badania ginekologicznego nie mam jednak pewności.