Nieregularne miesiączki a biała wydzielina

Dzień dobry. Od kilku miesięcy mam nieregularne miesiączki. Zazwyczaj mój cykl trwał ponad 30 dni, nawet do 36, ale ostatnio dostałam okres zbyt wcześnie. Najpierw 31.12 a teraz już 22.01. Miesiączka była obfita jak zawsze z towarzyszącym bólem brzucha, jednak krew była czarna i pojawiły się skrzepy (co jest w moim przypadku anomalią). Do tego między jedną miesiączką a drugą odczuwałam swędzenie i zauważyłam białą, gęstą wydzielinę. Będę wdzięczna za podpowiedź co może to oznaczać.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.