Gęsty śluz po stosunku i powiększone sutki a możliwość ciąży

Witam wczoraj po stosunku pojawił się u mnie gesty biały śluz w pochwie taki którego wcześniej nie miałam,dodatkowo powiększyły mi się sutki i wygląda to tak jak by rozlał mi się brązowy barwnik pod sutkiem dodam że ostatnio miesiączka spóżniła mi sie 8 dni i byłam u lekarza dostałam luteinę na uregulowanie miesiączki gdy zapytałam lekarza czy jestem w ciąży powiedział ze jeszcze za wczesnie dodam że test ciążowy robiony w terminie spóżnionej miesiączki wyszedł negatywnie czy to obiawy ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Sugeruję powtórne wykonanie testu ciążowego.