Gęsty zielony katar u 9-latka

Witam. mój syn 9 lat ma wieczny gęsty katar i zapchany nos ( rano odkrztusza zieloną gęstą wydzielinę) Chodzimy od lekarza do lekarza i poprawa jest tylko na chwilę a potem od początku to samo i tak juz 3 lata. Wyniki badań w normie oprócz eozynofilii 31% ( 2,65 tys/ul).-norma 1-5% i 0,1-1tys/ul). Nie wiem już co robić. Może jakieś dodatkowe badania tylko w jakim kierunku?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli eozynofili są ciągle podwyższone konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać ssię z dzieckiem do lekarza pediatry. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. będzie można określić czy lepiej udać się do lekarza alergologa czy otolaryngologa czy też innej specjalnosci