GGTP ponad normą u 51-latki

dzień dobry. Robiłam badania krwi i wyszło że mam GTTP ponad normę (80) ale ALT i ASP jest w normie. Poza tym w badaniu przeciwciał jądrowych wynik jest miano 1 :100, ziarnisty i graniczna wartość przeciwciał anty-sm. lekarz mówi, że to nic takiego i mam się nie przejmować ale ja niestety jestem zmartwiona. czy mam coś w tym kierunku zrobić? dalsze badania ????

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pani jakieś objawy? czy przyjmuje Pani jakieś leki? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.