Gips z podejrzeniem pęknięcia chrząstki trójkątnej

Witam. Mam problem z moim nadgarstkiem strasznie mnie boli i mam spuchniętą rękę. Byłam u ortopedy wsadził mi rękę w gips z podejrzeniem pęknięcia chrząstki trójkątnej wysłał mnie na usg które pokazało że mam niejednorodny układ chrząstki trójkątnej i zaczyna się zbierać jakiś płyn. Lekarz prowadzący wzruszył ramionami i kazał iść do pracy pomimo to że ręka boli i jest spuchnięta o czym zresztą mu mówiłam i nie wiem co mam dalej zrobić bardzo proszę o jakąś podpowiedz i rade. Z góry dziękuje .

Witam,

Aby dokładnie ocenić patologię nadgarstka sugeruję rezonans magnetyczny.

Pozdrawiam,

dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu