Głęboka blizna po uderzeniu

Witam, 5 dni temu uderzyłem się brodą w drzwi. Zlekceważyłem to ponieważ nie było krwotoku i nie udałem się na pogotowie. Trochę teraz żałuje ponieważ strup zaczyna odpadać i ukazuję mi się dość głęboka blizna. Nie jest duża, długość 1,5cm i 2mm szerokości. Ma dosyć ostre krawędzie dlatego nieestetycznie wygląda. Czy ona się wypełni, tak aby nie było rowka? Do jakiego lekarza warto udać się po poradę. Drogie zabiegi raczej odpadają, może jakaś maść? Chcę szybko działać póki blizna jest świeża.

Dzień dobry,

Blizna sama się nie wypełni. Można zastosować laser frakcyjny Co2 aby ją spłycić, natomiast potrzebnych będzie kilka zabiegów. Radzę skonsultować się w tej sprawie z lekarzem medycyny estetycznej.

Pozdrawiam serdecznie.