Głośne piszczenie w uszach w porze nocnej od 2-3 miesięcy

Witam! Mam pewien problem który pojawił się z 2-3 miesiące temu a mianowicie jest nim piszczenie w uszach , i w jednym i w drugim tak samo , dość głośno i słyszalnie. Najczęściej dotyczy to pory nocnej , rzadziej w ciągu dnia aczkolwiek też się zdarza gdy zapada totalna cisza. Inne dźwięki słyszę bez żadnych problemów. Słyszałem różne możliwe przyczyny , ciśnienie , wada kręgosłupa , brak witamin , mam też dwa zęby do zaleczenia z dużymi ubytkami nie wiem czy ma to znaczenie.

Może przebywasz w hałasie, praca,muzyka,żona? Może przeszedłeś ostry uraz akustyczny,koncert,dyskoteka,mecz,petardy...pomyśl sam i idź do laryngologa,zbadaj słuch.