Jak wyleczyć pisk w uchu?

Witam miesiąc temu dostałem do stosowania lek povertic i bilobil na zawroty glowy po nich pojawiły sie u mnie lekkie szumy w uszach ale prawie nie odczuwalne.Natomiast podczas grypy w zaczęło mi strasznie piszczeć w lewym uchu co jest słyszalne nawet podczas słuchania czegoś na wysokiej czesotliwosci dzwiekowej.Poszedlem z tym do laryngologa który dal mi 2 antybiotyki i krople do nosa ale nic nie pomagają i pisk sie utrzymuje,co mam zrobić ?

Te antybiotyki na szumy uszne to nieporozumienie. Zmień laryngologa! Trzeba długo porozmawiać. Prawdopodobnie przeszedłeś ostry uraz akustyczny, mecz,koncert? Spiesz się zrób badanie sluchu te rzeczy leczy się w pierwszych dnach od urazu akustycznego. Później to pozamiatane.