Przyczyna szumów w uszach

Witam, od pewnego czasu mam szumy w uszach. Uczucie jakbym slyszał fale nad morzem. Czym to moze byc spowodowane ? Czy moze to byc cos powaznego? Czy tylko zwykle przeziebienie?

W tym wieku szumy uszne są zazwyczaj przejściowe. Może to uraz akustyczny? Słuchawki, koncert, mecz, hałas w pracy,wybuch?. Zbadaj się bo im szybsze leczenie tym większa szansa ich wyleczenia.