Główka płodu ustawiona w kanale rodnym w 38. tygodniu

Dzień dobry, moja córeczka w 38 tygodniu jest ustawiona główka w kanale rodnym . Podczas badania główka nie odskakuje. Czy w takiej sytuacji jest możliwe cesarskie ciecie przy ew komplikacjach podczas porodu,czy juz jestem zmuszona poradzić sobie siłami natury? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

W tym stopniu wstawienia się główki do kanału rodnego możliwe jest urodzenie przez cięcie cesarskie.