Głuchota ucha i wynik rezonansu magnetycznego mózgu
Witam! Jestem 21-letnią kobietą która od kilku lat choruje na głuchotę ucha prawego. Po kilku pobytach w szpitalach żadnej konkretnej diagnozy . Jedynie w rezonansie magnetycznym mózgu napisano ' Badanie wykazuje w istocie białej lewego płata czołowego , w bezpośrednim sąsiedztwie rogu przedniego komory bocznej, obecność ogniska 7mm,hiperintensywnego w obrazach T2-zależnych i FLAIR' podobno charakter ogniska nie jest jednoznaczny . Kolejne badania nie wykazują żadnych zmian.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.