Gniecenie w prawej górnej części brzucha a wyniki badań

Mam gniecenia w prawej górnej części brUcha oraz czasami w prawym boku moje wyniki badań to odczyn biernackiego 2 mm/h badanie ogólne moczu ciężar właściwy 1.025 pH 5.0 Leukocyty 1 Azotyny nieobecne białko nieobecne glukoza nieobecna ciała ketonowe nieobecne urobilinogen nieobecne bilirubina nieobecne krew nieobecne barwa ciemnozolta Mirkoskopowy osad moczu nablonki pl pojedyncze w prep. Leukocyty 3-5 Składniki mineralne b obfite moczany bezpost Aminotransfeza Asparaginowa

Piotr Pilarski

W wyniku jedynie niepokojące są obfite składniki mineralne. Warto byłoby wykonać USG brzucha aby zbadać nerki.

Pozdrawiam.