Gojenie rany po plastyce przepukliny pępkowej

Jestem miesiac i 3 tygodnie po operacji plastyki przepuchliny pepkowej z rany wypływa mi jeszcze troszke płynu surowiczego .Mam pytanie kiedy bede mogła wrócic do normalnego zycia ,kiedy rana wewnatrz bedzie całkowicie zagojona

Całkowite zagojenie rany powinno nastąpić w najbliższych kilku tygodniach. Pełne obciążenie powłok brzusznych po 3 miesiącach od zabiegu.