Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gorączka, ból gardła, katar i kaszel a białaczka

Czy białaczka wychodzi z morfologii? Pytam gdyż od miesiaca mam goraczke i bol gardła i rope bylam u lekarza dal 2 antybiotyki na angine bol przeszedl, ale po skonczeniu antybiotyku zrobil mi sie katar i kaszel i mam goraczke dalej do tego kolezanka dodala ze jestem blada . zrobiłam morfologie z rozmazem mocz i crp wyszły ładne , ale dalej nie pokoi mnie te objawy mozliwe zebym tak dlugo byla przeziebiona? czy po prostu mam bialaczke, alboi raka
KOBIETA ponad rok temu

Wychłodzenie organizmu

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam,
Przewlekająca się infekcja świadczy najprawdopodobniej o nieskutecznym leczeniu i konieczna jest zmiana leków. Należy również wykluczyć ewentualne zaburzenia odporności. Co istotne - w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych wpływ na leczenie ma nie tylko sam fakt przyjmowania antybiotyków, ale również stosowanie się do pozostałych zaleceń lekarza.
Podstawowym badaniem diagnostycznym w kierunku nowotworów krwi jest morfologia z rozmazem, który wyszedł prawidłowo. Warto też zwrócić uwagę na ew. zmiany na skórze, wyczuwalne powiększone w.chłonne, utratę masy ciała.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy