Gorączka, bóle nóg i osłabienie a białaczka

asia.Mam od 5 dni gorączkę38,6 czasem 39.bóle nóg[bolą mnie kości]żebra z przodu i z tyłu.robiono mi badania krwi mam podwyższone leukocyty 17,06 tys.Jestem bardzo słaba,czy to to jest jakieś zapalenie?biorę augumentin od trzech dni.Może to białaczka,tym bardziej że dwa lata temu zmarła moja siostra na białaczkę,rozpoznano ją w lipcu a 3 grudnia zmarła.Proszę o odpowiedż

Renata GrzechociĹska

Pojedynczy parametr morfologii jest niediagnostyczny zarówno w kierunku zakażenia jak i białaczki. Proszę udać się do lekarza rodzinnego i zwrócić mu uwagę na Pani wywiad rodzinny.