Gorączka i biegunka u 7-miesiecznego dziecka

Mam w domu 7 miesięczne dziecko które od wczoraj goraczkuje podałam mu czapek juz 2 razy. Dostał biegunki 2 razy rzadko się załatwił i nie chce teraz jeść a od syropkow przeciwgoraczkowych go podbija zrobiłam mu kasze tez łyk zrobil i go podbilo a na pogotowiu jak bbyliśmy to nawet temperatury nie zbadał mu. Największą temp. To 38.8 teraz kupiłam czapek nurofen i zasnął co mam robic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują, że dziecko zdecydowanie powinno zostać ocenione przez specjalistę pediatrę. Proszę nie bagatelizować problemu.