Nieustanna gorączka u 2-letniego dziecka

gdzie sie udas z 2 letnim dzieckiem ktore od 2 miesiecy goraczkuje .zaden oddzial nie chce go przyjac prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Gorączka utrzymująca się u dziecka od 2 miesięcy bez jednoznacznej przyczyny zdecydowanie może być wskazaniem do hospitalizacji. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz zdecyduje o celowości hospitalizacji. Jeśli lekarz wystawi skierowanie do szpitala, proszę zgłosić się na najbliższy oddział pediatryczny.