Gorączka i brak apetytu u 2-letniego dziecka

moja córka ma 2 lata i od 3 dni ma goraczke brak apetytu nie chce nic jeść i pić w ogóle bez życia tylko leży albo trzeba ja nosic na ręcach. Dziś pobrano krew do badania i jest wszystko wporządku lekarz rodzinny mowi ze wszystko w porzadku i trzeba czekac co robic prosze o pomoc

Jeśli nie infekcja dróg moczowych ani brzuszna to może ostre zapalenie gardła i ból przy połykaniu , poza tym gorączka jest zawsze objawem jakiegoś stanu zapalnego a przy gorączce brak apetytu to norma. Może to gorączka 3 dniowa i po 3 dniach na brzuszku pojawi suie plamista wysypka? to bardzo często u dzieci do 5 roku zycia. Gorączka 3 dniowa mija sama, leczy się jedynie objawowo