Kaszel, gorączka i wymioty u dziecka

Dziecko 4 letnie nie moze sie wyproznic. Wczoraj podawalam duphalac i czopek glicerolowy, po nim byl luzny stolec. Dzis od nowa syn mowi, ze chce a nie moze. Dodatkowo przy siedzeniu na toalecie zeymiotowal dwa razy. Ma tez kaszel i goraczke prawie 40 stopni. Nie ma apetytu. Co robic? Co to moze byc ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna wizyta u pediatry i badanie lekarskie, może to być np infekcja dróg moczowych albo zapalenie oladka czy jelit.