Co oznacza brak apetytu i gorączka?

Witam. Mam pytanie. Od soboty do teraz mam gorączkę 39stopni i ból głowy. Kilka dni wcześniej chodziłam po słońcu bez czapki czy to ma wpływ na mok ból głowy teraz? Zażywam gripex hot gorączka spada poce się i na kilka godz jest spokój. Za ok 5h zaczyna boleć mnie głowa biorę nurofen forte i gorączka skacze na39 stopni. A jak spada to było 37stopni. Brak apetytu jem owoce banany mandarynki i smak czuje. Pije wodę mineralną często chodzę do łazienki oddać mocz ale mało jest i ma kolor żółty barwa mocniejsza niż zwykle. Poza głowa nic innego mnie nie boli. Najgorsza ta gorączka i ból głowy. Mogę się dowiedzieć co to mogło by być? Jak nie poprawi m8 się to pójdę do lekarza ale najpierw tu chciałam zapytac

Przyczyna Pani problemów może być różna (związana zarówno z infekcją jak i przegrzaniem organizmu o charakterze udaru cieplnego). Powinna Pani koniecznie udać się niezwłocznie do lekarza. Niezależnie od przyczyny choroby powinna Pani zadbać o prawidłowe odżywienie. Jeżeli nie odczuwa Pani apetytu tradycyjne posiłki można zastąpić odżywczymi koktajlami zawierającymi wszystkie składniki potrzebne organizmowi (preparaty dostępne są w aptece). Proszę także pamiętać o przyjmowaniu dużej ilości płynów - nie mniej niż 2-2.5 l dziennie. Biorąc pod uwagę gorączkę polecam napoje izotoniczne (można zakupić gotowe lub przygotować w domu mieszając wodę z solą, cukrem lub miodem i sokiem z cytryny. Najważniejsza jest jednak szybka wizyta u lekarza!